Małymi krokami do pełnej skarbonki #małekroki #jestemwielo

Tydzień Pieluchy Wielorazowej to cykliczne wydarzenie online organizowane przez Stowarzyszenie Pieluchy Wielorazowe Polska. Ma na celu rozpowszechnianie wiedzy o wielopieluchowaniu. Tegoroczna, siódma już edycja, odbędzie się w dniach 4-10 kwietnia 2022 r.

Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje o tym, dlaczego prowadzimy zrzutkę, w jaki sposób wykorzystamy środki oraz jak chcemy Ci podziękować za wzięcie udziału w zrzutce.

Co chcemy osiągnąć?

Chcemy włączyć ideę pieluchowania wielorazowego do głównego nurtu rodzicielstwa i dotrzeć przede wszystkim do tych osób, które nie słyszały jeszcze o alternatywie dla pieluch jednorazowych. To głównie do nich skierowany będzie przekaz naszej akcji.

W tym roku będziemy o pieluchach mówić jeszcze prościej, jeszcze łatwiej i jeszcze przystępniej. Dlatego właśnie prosimy Cię dzisiaj o pomoc! 

Jak możesz pomóc?

Wpłać dowolną kwotę i razem z nami promuj pieluchy wielorazowe! Oto link do zrzutki: https://zbieram.pl/tpw2022

Włącz się do akcji w mediach społecznościowych, udostępniając informację o zbiórce!

Na co przeznaczymy uzbierane środki?

Chcemy, aby nasze treści edukacyjne dotarły do jak największej liczby osób, które do tej pory nie były w żaden sposób zaangażowane w tematykę pieluch wielorazowych. Najbardziej skutecznym sposobem na zwiększenie zasięgów postów jest ich sponsorowanie. Jest to zabieg kosztowny, ale dający naprawdę wymierne rezultaty. Dlatego udzielone przez Ciebie wsparcie zasili właśnie nasz budżet reklamowy. 

Pieniądze zebrane do naszej Skarbonki pomogą opłacić również serwer, na którym pracuje strona Stowarzyszenia oraz TPW. Dzięki nim zakupimy również profesjonalne narzędzie, które pomoże nam wybrać “Ulubione produkty roku 2021”, czyli po prostu usprawni naszą coroczną ankietę.

Ewentualne niewykorzystane środki pozostałe po opłaceniu optymalnych form reklamy przeznaczymy na ten sam cel podczas organizacji TPW 2023.

Pakiet sponsorski

W tym roku osobom i firmom, które wesprą naszą ZRZUTKĘ oferujemy:

1. Miejsce na Waszą relację na Instagramie i Facebooku z nagranym przez Was filmikiem w tematyce: 

  • dlaczego zacząłem/zaczęłam “robić wielopieluchy” (szyć/sprzedawać/wypożyczać/doradzać)

lub

  • moja praca przy wielo od kuchni.

Chcemy Was pokazać publiczności. Chcemy, żeby zobaczyli pasję, miłość do wielo i że naszą branżę tworzą osoby, które robią pieluchy, bo wierzą w ich słuszność. Czas trwania wideo to maksymalnie 25-27 sekund. Filmik powinien zostać edytowany tak, aby można było go wykorzystać w istniejącej formie (Wasze logo, napisy itd.). Relacje zostaną zapisane na Instagramie i przechowane do przyszłej edycji TPW.

2. Podziękowanie na Facebooku po zakończeniu wydarzenia wraz z oznaczeniem marki.

3. Umieszczenie logotypu wraz z linkiem do Twojej strony internetowej www.jestemwielo.pl według kolejności wpłat (widoczne na stronie do końca grudnia 2022 roku) w formie rolki/karuzeli.

Osoby i firmy, które chcą być Sponsorem TPW, prosimy o uzupełnienie formularza dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/YpvZUiJyejaqpTsN9 

Formularz umożliwia przesłanie swoich danych oraz plików graficznych, takich jak logo.

Dodatkowo:

4. Zaplanowaliśmy miejsce dla 45 zdjęć pieluszek, które pojawią się w tematycznych galeriach wśród postów na Instagramie (5 różnych postów po 9 zdjęć). Mają to być zdjęcia z widocznym logotypem firmy. Miejsca w galeriach powędrują do tych 45 firm, które do 29.03.2022 wpłacą najwyższe kwoty. 

5. Dla firm, które dokonają 3. największych wpłat zaplanowaliśmy również:

  • artykuł poświęcony wybranej marce z możliwością wzmianki o nowościach i/lub bestsellerach
  • możliwość zamieszczenia 10 zdjęć w określonym przez Stowarzyszenie standardzie z logo producenta wśród artykułów na jestemwielo.pl. 

Termin realizacji do lipca 2022.

Masz pytania? Chętnie Ci pomogę!

W przypadku jakichkolwiek pytań, lub jeśli jesteś spoza branży wielopielo i chciałabyś/chciałbyś uzyskać pakiet sponsorski dostosowany do Twojej specjalizacji, napisz do Karoliny:
karolina.studzinska@jestemwielo.pl