Kompletny harmonogram TPW 2022

Wszystkie live’y odbędą się na Instagramie TPW – zachęcamy do dodania nas do obserwowanych:

Pierwszego dnia TPW opowiemy o tym, czym tak naprawdę są produkty wielorazowe, a głównie wielopielo.

„Do zakochania jeden krok!” Live z lek. Alicją Jaczewską o początkach używania pieluszek wielorazowych i o tym, dlaczego warto się w nich zakochać.

Linki do wydarzenia:

Drugiego dnia TPW pokażemy, jakie korzyści ekologiczne i finansowe dają pieluszki wielorazowe. Opowiemy o tym, dlaczego warto stosować także inne akcesoria wielorazowe.dę są produkty wielorazowe, a głównie wielopielo.

„Do zakochania jeden krokWielopielo dla Matki Ziemi – live o dzieciach i śmieciach z Panią od odpadów i Kasią z Eko Początki

Linki do wydarzenia:

Trzeciego dnia TPW pokażemy Wam, że nie trzeba samemu się wszystkiego uczyć i jest dużo miejsc, z których można czerpać. Powiemy, w czym konkretnie mogą pomóc doradcy pieluchowania wielorazowego, wypożyczalnie pieluszek oraz skąd czerpać wiedzę w internecie.

W zdrowej skórze, zdrowe dziecko – live o tym, jak zadbać o dobrą kondycję skóry malucha z Weroniką Dryją, prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej STIM oraz Arturem Rakowskim z bloga „Po męsku o zdrowiu”

Linki do wydarzenia:

Czwartego dnia TPW pokażemy, że nie trzeba być na wielo w pełni. Można używać ich tylko w domu, tylko kilku sztuk dziennie. A potem damy Wam kilka rad, jak ułatwić sobie start w wielopielo.

Q&A – live z Certyfikowanymi doradczyniami pieluchowania wielorazowego, Olgą Dajewską-Ćwierk (PielOla) i Barbarą Bukowską (Wielo o Pielo)tnej STIM oraz Arturem Rakowskim z bloga „Po męsku o zdrowiu”

Linki do wydarzenia:

Piątego dnia TPW powiemy o tym, ile czasu zajmują pieluszki wielorazowe i jak można go zaoszczędzić

Razem raźniej, czyli o wiosce słów kilka – live o sztuce odpuszczania z Martą Zwolińską z podcastu „Po co to eko” i doulą Julitą Księżycką

Linki do wydarzenia:

Szóstego dnia TPW powiemy o tym, jak poprawnie założyć pieluszkę wielorazową i o tym, że do wszystkiego potrzeba wprawy. A tę nabieramy z czasem 🙂

Przyjazna pielęgnacja noworodków i niemowląt – live z fizjoterapeutką Senso.baby i doradczynią chustonoszenia Naczteryręce

Linki do wydarzenia:

Ostatniego dnia TPW podsumujemy wszystkie informacje.